***** Hotel Rezidence Lundborg ubytování Praha 1

Hotel Praha 1 Rezidence Lundborg Rezidence Lundborg se nachází v místě, kde se Karlův most spojuje s uličkami vedoucími k Pražskému hradu, která je jedna z nejaktraktivnějších lokalit v Praze. Rezidence Lundborg je malý hotel přizpůsobený luxusním požadavkům klientů a nabízí převážně apartmá.

Budova hotelu je téměř 700 let stará a citlivě rekonstruovaná, s krásnými pokoji a stylovým interiérem. Dům, ve kterém se hotel nachází, se původně jmenoval “U Modrého lva”.

Rezidence Lundborg Ubytování:
K dispozici je hostům 13 apartmánů. V základním vybavení pokojů je barevná televize, telefon s přímou volbou a minibarem. K dispozici je také trezor, internet a prostorná koupelna s hydro-masážní vanou.

Zařízení v apartmá: obývací pokoj s počítačem, televizí, trezorem, ozvučení, telefonem s přímou volbou, ložnice s manželskou postelí či king size postel, whirlpool a vysoušečem vlasů v koupelně a k tomu kuchyni s ledničkou a minibarem.

Devět pokojů má původní dřevěné renesanční stropy a většina pokojů má výhled na Karlův most. Oni zahrnují snídani, místní poplatky, bezplatné připojení na internet, jacuzzi v každé koupelně, denní úklid a mění ručníky.

Rezidence Lundborg Gastronomie:
Občerstevení zajišťuje pro hosty hotelová restaurace, která nabízí speciality české i světové kuchyně. Útulný The Blue Lion Bar nabízí široký výběr alkoholických i nealkoholických nápojů.

Rezidence Lundborg Služby:
Konferenční místnost má kapacitu 35 osob. K vybavení patří data projektor, flipchart, plátno, ozvučení, připojení k internetu.

Vhodné zejména pro pořádání firemních školení, prezentací apod. Hotelová recepce je k dispozici 24 hodin denně. Na přání je možnost zajistit lístky na kulturní akce, vyhlídkovou jízdu nebo cestu na letiště. Pro hosty je připraven také masážní a kosmetický salón. Nově nabídka masáží lávovými kameny pro dva.

Rezidence Lundborg Okolí:
V blízkosti lze nalézt množství restaurací, typických hospůdek, obchodů a galerií. Několik minut chůze je vzdálen Pražský hrad, Katedrála sv. Víta a Staroměstské náměstí.
Hotel Praha 1 Rezidence Lundborg - Služba na recepci je 24 hodinHotel Praha 1 Rezidence Lundborg - disponuje restauracíHotel Praha 1 Rezidence Lundborg - disponuje vinárnouHotel Praha 1 Rezidence Lundborg -  kadeřnictví - holičství Hotel Praha 1 Rezidence Lundborg -  je k dispozici připojení na internetHotel Praha 1 Rezidence Lundborg - disponuje kavárnouHotel Praha 1 Rezidence Lundborg - přijímá creditní karty Eurocard/MastercardHotel Praha 1 Rezidence Lundborg - přijímá kreditní karty VISAHotel Praha 1 Rezidence Lundborg - Televize umožňuje příjem satelitních programůHotel Praha 1 Rezidence Lundborg - Pokoje jsou vybaveny televizoremHotel Praha 1 Rezidence Lundborg - Pokoje jsou vybaveny vlastní koupelnouHotel Praha 1 Rezidence Lundborg - Pokoje jsou vybaveny vlastní toaletouHotel Praha 1 Rezidence Lundborg - na pokojích je telefon